Ogłoszenia parafialne

95-083 Lutomiersk
ul.Kościuszki 5

Ogłoszenia parafialne

  III Niedziela Wielkanocna- 18.04.2020-

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które są przeznaczone na utrzymanie WSD w Łodzi. Dziękujemy ks. Alumnowi za dzisiejszą obecność w naszej Wspólnocie parafialnej.
  2. W najbliższą niedzielę o godz. 09:00 Msza święta w 747 rocznicę uzyskania praw miejskich Lutomierska - z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mieszkańców naszej miejscowości i za poległych w 81 rocznicę Zbrodni Katyńskiej - od p. Dariusza Rządzińskiego.
  3. Bardzo dziękuję za złożony w czwartek sprzęt elektryczny i elektroniczny na potrzeby polskich Misjonarzy.
  4. Przyszłą niedzielą rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  5. Sakrament małżeństwa w najbliższym czasie pragną przyjąć: Marcin Rogaszewski - nasz Parafianin z Karoliną Bogdan z parafii p. w. Najświętszego Sakramentu w Łodzi.
  6. Otwórz przed Bogiem swoje serce, aby mówić Mu o przeżyciach, które rodzi w tobie słowo. Módl się prosto i spontanicznie. Pozwól Bogu zstąpić do serca i mów do Niego we własnym sercu. Wsłuchaj się w poruszenia własnego serca. Wyrażaj je szczerze przed Bogiem: uwielbiaj, dziękuj i proś. Trwaj przed Bogiem całym sobą. Módl się obecnością. Powtarzaj w różnych porach dnia: „Ukaż mi, Panie, Twoją ścieżkę życia”!